Chat with us, powered by LiveChat WŁASNE B. - Poznaj Nas

Kto za
tym stoi?

Kiedy doświadczenie spotyka się z kreatywnością i energią, powstają wielkie rzeczy. Naszą misją jest tworzenie elastycznych biur na pustych powierzchniach - budzimy do życia duże metraże przystosowując je dla firm każdej wielkości. Skąd znamy ich potrzeby? Wiedzę czerpiemy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych. Doradzaliśmy już setkom firm w zmianie siedziby i renegocjacjach warunków najmu.
Zaufali nam już między innymi fundusz Octava Property Trust i deweloper Develia SA, dla których skutecznie zarządzamy elastycznymi biurami w Warszawie, Łodzi i Katowicach.

VIII 2018

Otwieramy pierwszą lokalizację w Warszawie na Mokotowie

XII 2018

Łączymy siły z właścicielem biurowców funduszem Octava Property Trust

III 2019

Powiększamy powierzchnię na Mokotowie do 2 tys. m2

VIII 2019

Nawiązujemy współpracę z Centrum IKEA dla Firm i wspólnie projektujemy przestrzeń

VIII 2019

Otwieramy pierwszą lokalizację w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej

IX 2020

Wspólnie z deweloperem Develia uruchamiamy elastyczne biura w Katowicach

X 2020

Zarządzamy nową powierzchnią dla funduszu Octava Property Trust na warszawskiej Woli

Własne B.
ma niejeden
adres

Własne B. ma niejeden adres

Dzięki wiedzy czerpanej z wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości biurowych, możemy zaplanować skuteczny proces prowadzący do zwiększenia wynajętej powierzchni w Twoim budynku.
Nasza usługa prowadzi do większej dywersyfikacji najemców, którymi następnie w pełni się zaopiekujemy. Decydując się na współpracę z Własnym B. nie musisz martwić się o zwolnienia czynszowe, drogi fit-out. Optymalizujemy koszty tak, by wspólnie budować przyjazną przestrzeń do pracy.

zobacz więcej