Chat with us, powered by LiveChat WŁASNE B. - Dla Właścicieli Budynków

Stwórzmy wspólnie biura dla małych i średnich firm

Koncepcja Własnego B. opiera się na dostosowaniu dużych powierzchni pod mniejszych najemców i jej skutecznej komercjalizacji. Naszą grupą docelową są mali i średni przedsiębiorcy, którzy razem stanowią 99% wszystkich firm w Polsce.

Wiedzę czerpiemy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości. Na rynku wynajmu biur, w samym tylko 2017 roku przeprowadziliśmy 140 transakcji, a nasza skala działania stale rośnie. Jeśli potrzebujesz najemców, my z Twojej powierzchni możemy stworzyć miejsce idealne dla małych i średnich przedsiębiorców.


Czerpiemy z tego co najlepsze

Łączymy atuty biur konwencjonalnych z benefitami formuły all-inclusive (biur serwisowanych). Wiemy, jak bardzo, małe firmy doceniają możliwość posiadania własnego biura na przystępnych warunkach. Dlatego z jednej strony nadal stawiamy na metry kwadratowe bezpośrednio od właściciela, a z drugiej dodajemy udogodnienia, których najemcy dzisiaj oczekują - prostej umowy, elastycznych warunków, networkingu i dobrego stylu, do których przywiązujemy wielką wagę. Z tego dobrze przemyślanego połączenia powstaje Własne B.

Współpracując
z nami
zyskujesz

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz kompleksowe wsparcie w dostosowaniu, promocji i wynajmie swojej powierzchni, na potrzeby małych i średnich najemców. Tworząc z nami nowe miejsce korzystasz z siły marki Własne B., gotowych struktur sprzedaży, know how wynajmu niedużych biur oraz kompleksowych działań promocyjnych. Wszystko po to, aby szybko wygenerować stały, zdywersyfikowany przychód z Twojej powierzchni.

=

doradztwo w dostosowaniu powierzchni

public
relations

strona
internetowa

gotowe
struktury

marketing