Chat with us, powered by LiveChat WŁASNE B. - Dla Właścicieli Budynków

Stwórzmy wspólnie
elastyczne biura

Wypełniamy najemcami puste biura w swój nowatorski sposób. Zorganizujemy na Twojej powierzchni elastyczny moduł, a Ty będziesz czerpać korzyści bezpośrednio od najemców. Razem z Tobą wybierzemy przestrzeń, zrobimy jej analizę i ocenimy potencjał. Następnie podpowiemy jakie zmiany wnętrza należy wdrożyć.

Nie musisz budować struktur, inwestować w marketing, ani zatrudniać ludzi. Wszystkim zajmiemy się my. Wypromujemy i zapełnimy biura pod okiem dedykowanego specjalisty.
Jeśli jesteś deweloperem, funduszem lub najemcą, który posiada pustą powierzchnię biurową do wynajęcia, ta usługa może być właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i zobacz jak możemy ożywić Twoją przestrzeń.


Współpracując z
nami
zyskujesz

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz kompleksowe wsparcie w dostosowaniu, promocji i wynajmie swojej powierzchni. Tworząc z nami nowe miejsce korzystasz z siły marki Własne B., gotowych struktur sprzedaży, know how wynajmu elastycznych biur oraz kompleksowych działań promocyjnych. Wszystko po to, aby szybko wygenerować stały, zdywersyfikowany przychód z Twojej powierzchni.

=

dostosowanie powierzchni

public
relations

reklama

community management

komercjalizacja

Benefity dla właściciela budynku

Dzięki wiedzy czerpanej z wieloletniego doświadczenia w branży nieruchomości biurowych, możemy zaplanować skuteczny proces prowadzący do zwiększenia wynajętej powierzchni w Twoim budynku.
Nasza usługa prowadzi do większej dywersyfikacji najemców, którymi następnie w pełni się zaopiekujemy. Decydując się na współpracę z Własnym B. nie musisz martwić się o zwolnienia czynszowe, drogi fit-out. Optymalizujemy koszty tak, by wspólnie budować przyjazną przestrzeń do pracy.

Czerpiemy z tego co najlepsze

Łączymy atuty biur konwencjonalnych z benefitami formuły all-inclusive (biur serwisowanych). Wiemy, jak bardzo firmy doceniają możliwość posiadania własnego biura na przystępnych warunkach. Dlatego z jednej strony nadal stawiamy na metry kwadratowe bezpośrednio od właściciela, a z drugiej dodajemy udogodnienia, których najemcy dzisiaj oczekują - własnego biura na elastycznych warunkach, szybkiego internetu, prostej umowy i dobrego stylu wnętrza, do których przywiązujemy wielką wagę. Z tego dobrze przemyślanego połączenia powstają powierzchnie Własne B.